< zpět na index galerie

About

Update 2021: tato galerie je archivní. Musíte uznat, že zraje jak víno.

Vítejte v mojí galerii fotek.
Nejprve definujme to 'mojí'. Jmenuji se Adam Benda. Mezi mé záliby se dostalo focení. Nefotím nějak zvlášt dobře, snad proto zastávám názor, že čím více toho vyfotím, tím více bude fotek které se vydaří.
Jak je z obsahu galerie vidět, fotím hodně na dřevárnách. Původně to souviselo to souviselo se skupinou Hejno sokolů, skupina se však rozpadla, a tak jsem teď dosti nezávislý. Tedy, trošku více se ochomýtám kolem skupin Dol Amroth, odkud je Alw a Dráče a trošíčku kolem Výírů (odkud je Anča).
Mezi moje další záliby patří počítač a internet (z čehož naštěstí žádné fotky nemám) a (cyklo)turistika.
Technická k tomuto serveru: Mám omezenou šířku pásma (zhruba na 1024kbit/s). Pokud se vám tedy na vašem 8Mbit DSL zdá brouzdání zde trošku pomalé, tak je to v pořádku. Pokud je pomalé velmi, tak zkuste posečkat - holt jste se zrovna trefili do špičky.
Pokud jste staromilci, nedůvěřujete internetu a nejraději fotky archivujete u sebe doma, není problém mi napsat a požádat například o celé album z .... Fotky vám zazipuju, abyste se nemuseli stahovat s každou zvlášť - a nebo na flashce či cédéčku předám osobně/pošlu.

Kontakt