< zpět na index galerie

About

Vítejte v mojí galerii fotek.
Nejprve definujmež to 'mojí'. Jmenuji se Adam Benda, je mi 21 let a mezi mé záliby se dostalo focení. Nefotím nějak zvlášt dobře, snad proto zastávám názor, že čím více toho vyfotím, tím více bude fotek které se vydaří.
Jak je z obsahu galerie vidět, fotím hodně na dřevárnách. Původně to souviselo to souviselo se skupinou Hejno sokolů, skupina se však rozpadla, a tak jsem teď dosti nezávislý. Tedy, trošku více se ochomýtám kolem skupin Dol Amroth, odkud je Alw a Dráče a trošíčku kolem Výírů (odkud je Anča).
Mezi moje další záliby patří počítač a internet (z čehož naštěstí žádné fotky nemám) a (cyklo)turistika.
Technická k tomuto serveru: Mám omezenou šířku pásma (zhruba na 1024kbit/s). Pokud se vám tedy na vašem 8Mbit DSL zdá brouzdání zde trošku pomalé, tak je to v pořádku. Pokud je pomalé velmi, tak zkuste posečkat - holt jste se zrovna trefili do špičky.
Pokud jste staromilci, nedůvěřujete internetu a nejraději fotky archivujete u sebe doma, není problém mi napsat a požádat například o celé album z .... Fotky vám zazipuju, abyste se nemuseli stahovat s každou zvlášť - a nebo na flashce či cédéčku předám osobně/pošlu.

Kontakt