Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

program [2016/10/12 11:28]
admin vytvořeno
program [2016/10/12 13:54]
admin oprava nadpisu a info prihlaseni
Řádek 1: Řádek 1:
-===== Plán kroužku =====+====== Osnova ​kroužku ​a plán ======
 Cílem kroužku Linuxu je seznámit účastníky s operačním systémem Linux po stránce pokročile uživatelské/​administrátorské. Cílem kroužku Linuxu je seznámit účastníky s operačním systémem Linux po stránce pokročile uživatelské/​administrátorské.
   * seznámení s příkazovou řádkou (shell) a práce s textem   * seznámení s příkazovou řádkou (shell) a práce s textem
Řádek 7: Řádek 7:
   * jazyk C, úvod do programování v dalších jazycích dle zájmu   * jazyk C, úvod do programování v dalších jazycích dle zájmu
  
 +----
 +===== Přidejte se ====
 Náplň jednotlivých lekcí je samozřejmě přizpůsobena věku (od 14 let), schopnostem a oblastem zájmu účastníků. Náplň jednotlivých lekcí je samozřejmě přizpůsobena věku (od 14 let), schopnostem a oblastem zájmu účastníků.
  
 Do kroužku je vhodné poprvé přijít na začátku školního roku, ale zájemce v průběhu roku neodeženeme. Do kroužku je vhodné poprvé přijít na začátku školního roku, ale zájemce v průběhu roku neodeženeme.
 +Před přihlášením se [[kontakt|po domluvě]] přijď podívat přímo do kroužku.
 +
 +Přihlásit se do kroužku je [[http://​www.ddm-ph2.cz/​krouzky/​4177-p08-linux-pro-pokrocile-uzivatele-pc|možné na stránkách DDM Praha 2]] (odkaz //Chci se přihlásit online// vpravo dole), nebo osobně přímo ve Stanici Techniků Vyšehrad.
  
 Kroužek je možné navštěvovat opakovaně více let, //repetitio mater studiorum// - kroužek je ale vhodné využít jako odrazový můstek do kroužku programování konkrétního oblíbeného jazyka. Kroužek je možné navštěvovat opakovaně více let, //repetitio mater studiorum// - kroužek je ale vhodné využít jako odrazový můstek do kroužku programování konkrétního oblíbeného jazyka.
  
 +----
 Náplň konkrétních lekcí naleznete v odkazu [[deník]] Náplň konkrétních lekcí naleznete v odkazu [[deník]]
Nahoru